Wysyłka

Wysyłka zamówień realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej po zaksięgowaniu płatności na koncie Instytutu Historii im. Tadeusza Manteuffla Polskiej Akademii Nauk.

Płatność należy uiścić na poniższe konto bankowe (jego numer wyświetla się po złożeniu zamówienia)

Bank: BGK, numer konta: 31 1130 1017 0020 1463 2420 0001

Instytut Historii im. Tadeusza Manteuffla Polskiej Akademii Nauk

ul. Rynek Starego Miasta 31, 00-272 Warszawa.

W tytule płatności należy podać tytuł otrzymanego zamówienia.

W formularzu zamówienia należy wybrać sposób wysyłki (Poczta Polska polecony ekonomiczny lub Poczta Polska polecony priorytet).

Biblioteki, księgarnie oraz ośrodki kultury mają możliwość zamówienia książek na fakturę z późniejszym terminem płatności. W tym celu proszę złożyć zamówienie w sklepie internetowym, a następnie napisać wiadomość na adres kkubik@ihpan.edu.pl z prośbą o wysyłkę zakupionych książek na fakturę z 14-dniowym okresem płatności.

Kupujący ma również możliwość odbioru osobistego w siedzibie Instytutu Historii PAN. W tym celu należy wybrać opcjach dostawy jako przewoźnika Księgarnię IH PAN. Książki można odebrać po opłaceniu i otrzymaniu wiadomości o możliwości odbioru zamówienia.

Zamówione pozycje można odebrać osobiście w siedzibie Instytutu Historii PAN na ul. Rynek Starego Miasta 29/31 w pokoju 27 (II p.) od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 (w miesiącach lipiec-sierpień w godz. 8-14). Istnieje również możliwość odbioru zamówienia w innych dniach i godzinach (z racji całodobowej portierni). Proszę jednak w takim wypadku o poinformowanie mnie e-mailowo na adres kkubik@ihpan.edu.pl z prośbą o zostawienie zamówienia na portierni.